ScioŠkoly
<span style='color:rgb(0, 154, 222);font-family:"Gotham Rounded";'>Práce ve ScioŠkolách</span>

Práce ve ScioŠkolách

Děláme školy, které připravují děti a studenty na život v měnícím se světě. Rozvíjíme jejich schopnosti rozumět sobě, světu a vztahům mezi lidmi, schopnost se sám učit a být v životě připraven na změny, stres i neúspěch. Učíme je překonávat překážky, pracovat s chybou či jak poznat pravdu od manipulace.

Pošlete nám svůj životopis

Zobrazíme vám aktuální pozice vhodné právě pro vás, případně se vám ozveme, pokud budeme někoho jako vy hledat. Pokud životopis nesmažete, bude po 3 měsících smazán automaticky.

nebo

Pošlete nám svůj životopis

Jaká je kultura ve ScioŠkolách

Naším východiskem jsou důvěra a zodpovědnost. Dáváme lidem prostor a kontext k tomu, aby dělali svou práci dobře.

Rozhodujeme na nejnižší možné úrovni, úkolem nadřízených je dodávat kontext, ne rozhodnutí. Bavíme se spolu otevřeně, na rovinu a s respektem. Problémy řešíme co nejdříve.

Co říkají zaměstnanci

Práce nás především baví! Každoročně se anonymně ptáme všech zaměstnanců ScioŠkol, jak se jim v práci libí, jak jsou spokojení a zda je něco netrápí. Vychází nám, že práce je sice náročná, pro 13 % dokonce vyčerpávající, ale pro všechny naplňující a smysluplná. Všechny bez vyjímky práce baví. Průvodci ve ScioŠkolách oceňují možnost podílet se na směřování školy, finanční ohodnocení i skvělé kolegy. Podívejte se podrobně na výsledky šetření. Nebo, jak hodnotí práci ve ScioŠkolách naši zaměstnanci na Atmoskopu.

Gallery

Jak vybíráme nové kolegy?

1. Přečtěte si inzerát a pošlete nám podklady podle zadání
Každá pozice si žádá něco trochu jiného. Většinou budeme chtít CV a motivační dopis, případně splnění nějakého úkolu.

2. Test pracovního potenciálu
On-line test, který ověřuje schopnost rychle nacházet správná řešení či schopnost volby efektivní strategie při řešení problémů. Měří potenciál k rychlému a efektivnímu učení se, rozvoji a adaptaci.

3. Setkání finalistů ve škole.
Chceme vám nabídnout možnost přijít se podívat do naší školy a zároveň vás vidět při práci s dětmi. Připravíme si pro vás různé úkoly, chceme vidět jak přemýšlíte a jak přistupujete k problémům. Zároveň je to příležitost pro vás setkat se s námi a doptat se, co vás zajímá.

4. Finální rozhovor s Ondřejem Štefflem a Radou ScioŠkol.
Možnost popovídat si s Ondřejem o všem, co vás zajímá, sladit si noty a ujistit se, zda my jsme to pravé pro vás a vy pro nás.

Učíme, jak vzít zodpovědnost za svou budoucnost do vlastních rukou

Zobrazit všechny volné pozice